Sıcak Sıcak SEO Kitaplarım

Yaklaşık iki ay önce, hatta telefonumdan bakıyorum hemen. Evet 5 Ağustosmuş. Sevgili arkadaşım Tuğrul Zengin, çekiliş ayarlamış. Bu çekilişe beni de davet etti. İyi ki de  davet etmiş. Neden iyi ki dedim birazdan anlarsınız.

Neyse efenim tabi ben blogunda yazısını okumama rağmen biraz anlama sıkıntısı çektim ilk önce. Tabi benden kaynaklı bir anlama sıkıntısıydı bu 🙂 Ama Tuğrul tekrar açıklayınca çekilişi kavrayıp katıldım. Çekilişte Türkiye’nin Seo Hocası Kaan Gülten hocamın kitapları vardı. Çekilişe katılan 10 kişiye Uzmanından Seo ve Sorularla Seo kitapları hediye tabi. Bi de Webtures’ te var ortada. Hemen kısacık bilmeyen arkadaşlar için söyleyeyim. Webtures,  SEO Arama Motoru Optimizasyonu, Sosyal Medya, Online Araştırma ve İnternet Reklamcılığı konusunda uzman bir internet ajansıdır. Kurucusu Kaan Gülten.

Çekilişten bir ay sonra iletişime geçildi ve kitapları kazanmışım. Çok sevindim. Çünkü uzun zamandır o kitapları istiyordum. Sitemi o bilgiler doğrultusunda şekillendirmek istiyordum ve şekillendirmeye çalışacağım. Çekilişte çıkmasa idi sipariş verecektim aslında ama çekilişe katılıp kazanmam iyi oldu. Kitaplar Tuğrul’un, sitesinin ve Webtures’in bir hatırası olarak kalacak hep. Emeği geçen değerli Tuğrul arkadaşıma çok teşekkür ediyorum. Diğer bir yazımda güzel sohbetlerde buluşmak dileğiyle .

12 Yorum

 1. mehmet akif demiş ki:

  Bir daha ki çekilişte yerimizi alalım 🙂 Emeğinize sağlık güzel yazı

  28 Eylül 2016
  Yanıtla
 2. Tuğrul Zengin demiş ki:

  Keyifli okumalar dilerim, bir sonraki çekilişte görüşmek dileğiyle 🙂

  2 Ekim 2016
  Yanıtla
 3. emre yildirim demiş ki:

  Gözün aydın Hasibe çok iyi kitaplar eline geçti diyebilirim değerini bil 🙂

  14 Ekim 2016
  Yanıtla
  • Hasibe Gül demiş ki:

   Teşekkür ederim. Bilmek için çabalıyorum emin olabilirsin

   18 Ekim 2016
   Yanıtla
 4. Gürkan ÖZGÜR demiş ki:

  Gerçekten Kaan Hocamız hakkında güzel şeyler duyarak onu tanıdım. Kendisi duyduklarımdan da iyi birisi. Elbet birileri çekemeyebilir ama gün gelir onların da başına dank eder. Gözünüz aydın. İyi bloglamalar 🙂

  7 Kasım 2016
  Yanıtla
  • Hasibe Gül demiş ki:

   Teşekkurler sagolun 🙂 Bunları duymak güzel 🙂

   21 Kasım 2016
   Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir