Hakkımda

Saat kaçı gösteriyormuş bilinmiyor ama 3 aralık 1994’te akşamüstü Antalya’nın Manavgat ilçesinde doğmuşum. Küçükken babaannem anlatırdı. Çok yaramazmışım.Yapmadığım şey yokmuş. Zaptedemeyince de ipin bi ucunu bana bi ucunu kendine bağlarmış.Her neyse. Aklım başıma gelince de hemen okuma yazmaya başlamışım. 6 yaşında okuma yazma bildiğim için okulumuzun öğretmeni hemen okula kaydımın yapılması konusunda ailemi ikna etmiş ve okula başlamışım.

Okul hayatımın en güzel yılı 1.sınıftı. İlköğretimin ilk 5 yılını köyümüzün okulunda okudum ve tertemiz yıllar geçirdim. Son üç yılını da Gündoğmuş Şehit Orman Mühendisi Abdullah Aydın Y.İ.B.O’da tamamladım. Lise hayatıma da aynı şekilde Gündoğmuş’ta devam ettim. Lise hayatım adeta su gibi aktı geçti. Lise birinci sınıfta pek aktif değildim. Kendi çapımda takılıyordum diyebiliriz. Sonra hem öğretmenim hem de aile tanıdığımız olan Sayın Mustafa Öven hocam sayesinde cesaretimi toplayarak birçok kompozisyon ve şiir yarışmalarında derecelere girdim ve ödüller aldım. Aynı şekilde koşu yarışmalarına da katılarak birincilik getirdim. Daha sonra ise bir bakmışım lise bitiyor.Hemen iki yıl süren üniversiteye hazırlık çalışmaları başladı. İlk sene bitti ve üniversite tercihlerimden bir sonuç alamadım. İkinci senemde kararlıydım mutlaka kazanmalıydım ve ikinci yılımda  Aksaray Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri Bölümü’nü kazandım. 2017 yılında mezun oldum. İnternet hayatında yaklaşık 5 yıldır bulunuyorum.

Uzun zamandır istediğim şey blog sayfamı açıp herşeyimi yazıya dökmekti. Ve bunu da başardığıma göre artık internet hayatının her zaman içindeyim. Ama tabiki kendimi geliştirip çok çalışmam gerek.