Antalya’nın Seo ve Sosyal Medya Uzmanı

Günümüzde yayılmakta olan ve bizim bile aklımıza gelmeyen o kadar çok meslek var ki. Büyüklerimiz, Annelerimiz babalarımız “o ne biçim meslekmiş?” tepkisini veriyorlar. Onlarda haklılar. Teknoloji o kadar hızlı gelişim gösteriyor ki hızına yetişmek çok zor. Devamlı kendimizi güncellememiz gerekmekte. İşte bahsettiğim o mesleklerden birisini sevgili arkadaşım Birkan Uğur yapıyor. Kendisi Antalya,da Sosyal Medya Uzmanı’dır. Aynı zamanda SEO uzmanıdır da kendisi. Artı olarak blog yazarlığı da yapmaktadır. Kendi adından oluşan sitesine (ugursari.com.tr) dijital pazarlama, hacking, kişisel ve SEO kategorilerinde içerik yazmaktadır.

1999 yılında Şanlıurfa’da doğmuş ve ailesinin işi nedeniyle Antalya’ya taşınmışlardır. Okul hayatının hepsi Antalya’dadır. Lise son sınıfı öğrencisi olarak Antalya’da Eğitim ve Danışmanlık hizmetleri sunan Pixel Akademi’de geçtiğimiz temmuz ayına(temmuz 2017) kadar olmak üzere staj yapmıştır. Pixel Akademi’nin kattıklarıyla beraber şimdi gücüne güç katmış profesyonelleşmiş bir SEO Uzmanıdır. Uğur ile benim tanışıklığım ise 2016 Kasım ayında Pixel Akademi’nin 2.sini düzenlediği Akdeniz Bilişim Zirvesi’nden gelmektedir. Şu sıralar kendisinin başının etini yemekle meşgul durumdayım. Malum bana öğretmesi gereken çok şey var 🙂

Birkan Uğur Sarı kardeşim hakkında detaylı bilgi için ugursari.com.tr adresinden yararlanabilirsiniz. Her türlü sosyal medya hesabından da iletişime geçip sizde başının etini yiyebilirsiniz 🙂 Sagolsun kendileri çok yardımseverdir. Kendilerine bin teşekkür.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir