Antalya’da Bilişim Kampına Var mısın?

Evet sevilen mevsimler geldi. Yaz mevsimi yaklaşıyor. Kum, deniz, güneş ve daha tatile ne sığdırabiliyorsanız.  Ama sizin için güzel bir sürprizimiz var. Pixel Akademi’nin Antalya’da olduğunu bildiğinizi varsayıyorum. Pixel Akademi, yaz mevsiminde biz bilişimci gençlere muhteşem bir fırsat sunuyor. Bilişim kariyerimize bir adım önde başlamamız için son dönemin bilişim gücüne sahip en güçlü ve güvenilir uzman hocalarıyla bizlere yaz kampı sunuyor. Antalya’da hem muhteşem bir tatil hem de eğitiminizi almanız ve geleceğe hazırlanmanız için güzel günler 3 Temmuz’da başlıyor.

Bilişim Uzmanlığı Yaz Kampı; nerede, ne zaman, kimler için geçerlidir? İşte bu soruların yanıtını bu yazımızda bulabilirsiniz. Detaylı bilgiyi ise buradan öğrenebilirsiniz.

Pixel akademi Bilişim Uzmanları eğitimi veren ve 3 temmuz- 26 Ağustos tarihleri arasında Yaz Kampı düzenleyen konaklamalı veya konaklamasız bu tercihi size sunan eğitim ofisidir. Kariyerin’de rakiplerinden bir adım önde olmak isteyen ve sektöre bir adım önde başlamaya hazır olan tüm öğrenci arkadaşlarımız Pixel akademi ile bu güzel tatili değerlendirebilirler. Bilişim kampının adresi ise Antalya’dır.

Yaz aylarını değerlendirmek isteyen üniversite öğrencilerine özel olarak hazırlanan ve kısa süreli bir eğitim kampı olan ; Bilişim Uzmanlığı Yaz Kampı , dijital teknolojinin en yetkin mesleklerine bir adım daha yaklaşmanızı sağlayacak uzmanlık eğitimlerini içeriyor.

Bilişim Uzmanlığı Yaz Kampın’da alınacak tüm eğitimler kontenjanlı sınıflarda , alanında uzman eğitmen kadrosu eşliğinde verilecektir ve bilişim eğitimlerini sadece program öğreterek değil , ayrıca proje atölyeleri ile deneyimleme fırsatı sağlanmaktadır.

Pixel Akademi’nin Atölye Eğitim anlayışı ile öğreniler pratikler ile pekiştirebiliecektir. Sınırlı kontenjanlı bu özel yaz kampı fırsatını kaçırmayın !
Pixel Akademi eğitimleri ile sektöre bir adım önde başlamaya hazır olun !

 

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir