Aksaray’ daki Eviniz

Aslında hepimiz; işimiz, mesleğimiz ve durumumuz gereği şehir dışında yaşıyoruz. Evimizden uzakta, memleketimizin özlemiyle farklı farklı şehirlerde yaşam mücadelesi vermekteyiz. Ben de dahil olmak üzere Aksaray’da okuyup yurt, pansiyon, apart vs. arayışı içinde pek çok arkadaş bulunmuştur. Ama bu arayış kolay yollarla çözüme ulaşmadı. Tek tek Aksaray’daki bütün yurtları, pansiyonları, apartları arayarak veya adresleri bularak ziyaret ettik. Yanlış anlamayın bu internet adresi değildir. Mekan adresidir. Dolayısıyla çok vakit kaybettik ve çoğu insan bu vakit kaybı yüzünden birçok önemli işinden vazgeçmiştir.

Vazgeçişler aslında insanoğlunun kendine ihanetidir. İşte bu yüzden Aksaray Yurtlar vazgeçişleri ortadan kaldırmak için Aksaray’a yeni bir platform olarak doğdu.  Aksaray Yurtlar fikir olarak Aksaray Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri Bölümü öğrencilerinin ders projesine konu olarak ortaya atıldı. Daha sonra arkadaşlarımın girişimiyle Aksaray’daki yurt, pansiyon, apart vs. konutlara en kısa yöntemle ulaşmayı kendine amaç edinmiştir.

Sizlerin aklına takılan bazı problemleri yanıtlayacak şekilde birkaç anlatımda size Aksaray Yurtlar’ı anlatmak istiyorum. Aksaray Yurtlar, kız veya erkek fark etmeden bütün öğrencilere açıktır. Aksaray’a gelmeden de bulunduğunuz konumdan kayıt yapabileceğiniz bir platformdur. Aksaray Yurtlar ile Aksaray’da bulunan bütün yurt ve pansiyonların iletişim ağlarına ulaşabilirsiniz.

Gelecek öğrencilerimize memleketlerindeki rahatlığı ve evlerindeki huzuru hissettirebilmek için Aksaray Yurtlar mükemmel bir platformdur. Eğer Aksaray’a yolunuz düşerse ilk adresiniz aksarayyurtlari.net olsun. Hoşçakalın.

2 Yorum

  1. Esra Kemer demiş ki:

    Aksaray için önemli bir adım olmuş. Basarilarinizin devamını dilerim

    18 Şubat 2017
    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir